Matki Bożej Fatimskiej

Rzymskokatolicka Parafia

 

 ROK 2022

  1. Karol Michał Szumilas, urodzony 05.10.2021 r., chrzest 15.01.2022 r.,
  2. Józef Bielat, urodzony 14.11.2021 r., chrzest 29.01.2022 r.
  3. Maksymilian Dawid Jurowicz, urodzony 24.01.2022 r., chrzest 12.02.2022 r.,
  4. Wiktoria Monika Urbaniak, urodzona 23.06.2021 r., chrzest 20.02.2022 r.,
  5. Leon Przybyłko, urodzony 01.11.2021 r., chrzest 12.03.2022 r.,
  6. Maja Emilia Bajura, urodzona 23.10.2021 r., chrzest 12.03.2022 r.,
  7. Alicja Magdalena Mazur, urodzona 02.12.2021 r., chrzest 12.03.2022 r.,
  8. Orion Chukwunachi Ososiński - Nwagwu, urodzony 06.01.2020 r., chrzest 10.04.2022 r.
  9. Franciszek Jacek Makoś, urodzony 01.01.2022 r., chrzest 17.04.2022 r.,
  10. Tymon Ryszard Baran, urodzony 22.02.2022 r., chrzest 18.04.2022 r.,
  11. Marcelina Gloria Stępień – Klachacz, urodzona 07.02.2022 r., chrzest 24.04.2022 r.,
  12. Blanka Maria Pawlas, urodzona 25.09.2021 r., chrzest 24.04.2022 r.,
  13. Tymoteusz Adam Piętoń, urodzony 23.11.2021 r., chrzest 07.05.2022 r.,
  14. Aleksander Jan Jelonek, urodzony 03.02.2022 r., chrzest 07.05.2022 r.,
  15. Olaf  Karol Kubal, urodzony 06.05.2021 r., chrzest 14.05.2022 r.,

 

 

 

ROK 2021

  1. Roman Damian Kątny, urodzony 21.01.2021 r.., chrzest 13.03.2021 r.,
  2. Oliwia Maria Wojciechowska, urodzona 17.10.2020 r. chrzest 20.03.2021 r.
  3. Wojciech Oskar Sojka, urodzony 16.10.2020 r., chrzest 11.04.2021 r.,
  4. Adam Michał Kurnik, urodzony 04.01.2021 r., chrzest 25.04.2021 r.,
  5. Stanisław Krzysztof Kopiec, urodzony 21.02.2021 r. chrzest 08.05.2021 r.
  6. Maja Julia Świątkowska, urodzona 16.11.2020 r., chrzest 09.05.2021 r.,
  7. Wiktoria Małgorzata Adamczyk, urodzona 11.03.2021 r., chrzest 15.05.2021 r.,
  8. Jan Paweł Mucha, urodzony 06.04.2021 r., chrzest 22.05.2021 r.,
  9. Kuba Jerzy Jarosiński, urodzony 12.03.2021 r., chrzest 29.05.2021 r.,
  10. Emil Dariusz Zdziebło, urodzony 12.02.2021 r., chrzest 29.05.2021 r.,
  11. Aleksandra Halina Urbaniak, urodzona 16.05.2020 r., chrzest 05.06.2021 r.,
  12. Laura Marie Barwicka, urodzony 08.08.2020 r., chrzest 12.06.2021 r.,
  13. Wiktoria Magdalena Składny, urodzona 21.04.2021 r., chrzest 12.06.2021 r.,
  14. Tymoteusz Franciszek Serba, urodzony 05.03.2021 r., chrzest 19.06.2021 r.,
  15. Piotr Benjamin Zapart, urodzony 29.10.2020 r., chrzest 19.06.2021 r.,
  16. Liliana Julia Bizacka, urodzona 09.05.2021 r., chrzest 10.07.2021 r.,
  17. Antoni Mariusz Sowa, urodzony 16.12.2020 r., chrzest 10.07.2021 r.,
  18. Kacper Grzybowski, urodzony 16.10.2020 r., chrzest 11.07.2021 r.
  19. Lidia Maja Skuczeń, urodzona 06.07.2020 r., chrzest 11.07.2021 r.,
  20. Justyna Jadwiga Mach, urodzona 29.09.2020 r., chrzest 31.07.2021 r.,
  21. Jerzy Franciszek Skrzypiec, urodzony 25.01.2021 r., chrzest 31.07.2021 r.,
  22. Leon Buffi, urodzony 17.01.2020 r., chrzest 14.08.2021 r.;
  23. Antonina Maria Walaszczyk, urodzona 17.11.2020 r., chrzest 15.08.2021 r.,
  24. Jakub Józef Bajura, urodzony 12.06.2021 r., chrzest 21.08.2021 r.,
  25. Nela Aleksandra Wojewodzic, urodzona 07.01.2021 r., chrzest 21.08.2021 r.,
  26. Szymon Filip Pluta, urodzony 23.01.2021 r., chrzest 21.08.2021 r.,
  27. Laura Liwia Goździak – Wałach, urodzona 27.03.2021 r., chrzest 12.09.2021 r.,
  28. Franciszek Nowakowski, urodzony 15.06.2021 r., chrzest 12.09.2021 r.,
  29. Mieszko Lenarcik, urodzony 04.05.2021 r., chrzest 12.09.2021 r.,
  30. Nina Maria Galińska, urodzona 29.01.2021 r., chrzest 18.09.2021 r.,
  31. Kamila Hanna Gwóźdź, urodzona 26.12.2020 r., chrzest 18.09.2021 r.,
  32. Piotr Filip Bogaczewicz, urodzony 18.03.2021 r., chrzest 25.09.2021 r.,
  33. Sebastian Wiktor Wach, urodzony 27.05.2021 r., chrzest 26.09.2021 r.,
  34. Aleksander Jan Młynarski, urodzony 17.01.2021 r., chrzest 26.09.2021 r.,
  35. Lena Zofia Łukasik, urodzona 01.09.2020 r., chrzest 03.10.2021 r.,
  36. Leonard Milan Żychoń, urodzony 16.08.2021 r., chrzest 17.10.2021 r.,
  37. Michalina Agnieszka Kwiatkowska-Chmiel, urodzona 01.04.2021 r., chrzest 17.10.2021 r.,
  38. Adam Stanisław Bendkowski, urodzony 02.07.2021 r., chrzest 30.10.2021 r.,
  39. Julia Anna Szymik, urodzona 30.06.2020 r., chrzest 13.11.2021 r.,
  40. Wojciech Jan Gwóźdź, urodzony 13.10.2021 r., chrzest 13.11.2021 r.,
  41. Oliwia Amelia Tucholska, urodzona 08.10.2021 r., chrzest 21.11.2021 r.,

 

 

ROK 2021 

  1. Agnieszka Müller  z Wojciechem Skrobolem, dnia 09.01.2021 r.,
  2. Jagoda Horajska – Mariusz Ryba, dnia 10.07.2021 r.,
  3. Sonia Wojtecka – Artur Lekki, dnia 14.08.2021 r.,
  4. Agnieszka Łagosz – Dawid Jasik, 21.08.2021 r.,
  5. Paula Kosmatka – Michał Suchy, 25.09.2021 r.

 

 

ROK 2020

  1. Klaudia Gwóźdź z Wojciechem Kmiecik, dnia 25.01.2020 r.,
  2. Aleksandra Nowicka z Arturem Sowa, dnia 24.07.2020 r.,
  3. Magdalena Kucharczyk z Piotrem Urbanek, dnia 08.08.2020 r.,
  4. Katarzyna Paterek z Wojciechem Słupskim, dnia 23.08.2020 r.
  5. Dominika Bajura z Pawłem Chlebek, dnia 05.09.2020 r.,
  6. Kinga Kowalczyk z Piotrem Przybyła, dnia 19.09.2020 r.,
  7. Aleksandra Chmaj z Łukaszem Chmaj, dnia 19.09.2020 r.,

 

 

 

Copyright © Parafia MB Fatimskiej